Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Eko-Light Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

Eko-Light Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Filomatów 30/32

Częstochowa

Jesteśmy polską firmą, która powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Nasze produkty oświetleniowe i lampy od samego początku miały być odpowiedzią na to, co było powszechnie dostępne i powtarzalne na polskim rynku.

Naszą ofertę chcieliśmy kierować zarówno do dużych sieci handlowych, jak i do klientów indywidualnych. To marzenie zamieniliśmy w rzeczywistość w 2009 roku. Wtedy powstała firma EKO-LIGHT. Od tamtej pory nieustannie szkolimy się, doskonalimy nasze produkty, szukamy nowych materiałów i projektów, tak aby wciąż Państwa zaskakiwać i dostarczać oświetlenie jak najwyższej jakości. Specjalizujemy się w tworzeniu oświetlenia ekologicznego, typu LED i przemysłowego. Z myślą o bardziej wymagających klientach stworzyliśmy markę premium MiLAGRO oraz kolekcję lamp Premium MiLAGRO by Maciej Zień.

Aby mieć jeszcze większą kontrolę nad jakością, zbudowaliśmy własny zakład produkcyjny. Dzięki temu nasze produkty i stosowane w nich technologie są doceniane zarówno przez naszych polskich, jak i zagranicznych klientów.
Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie strategii dla kampanii online i offline realizowanych na rzecz wybranych produktów
  • Budowanie wizerunku firmy oraz wzmacnianie świadomości marek własnych
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google AdWords, Facebook Ads, Allegro Ads, Ceneo z nastawieniem na KPI sprzedażowe
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi, prowadzenie komunikacji w social mediach oraz działań SEO
  • Współpraca z programami TV
  • Zarządzenie stronami www
  • Tworzenie treści do materiałów promocyjnych tj. katalogi, ulotki, broszury, newslatter
  • Przygotowywanie uczestnictwa firmy w wydarzeniach branżowych
  • Monitorowanie oraz zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii poprzez optymalizację
  • Testowanie i wdrażanie nowych strategii oraz rozwiązań marketingowych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze i zaawansowana znajomość narzędzi Google AdWords, Google Analytics, Facebook Ads, Allegro Ads, Ceneo
  • Doświadczenie w kampaniach e-commerce, performance, nastawionych na efekt
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie
  • „Lekkie pióro” oraz pasja do tworzeniu treści
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Optymizm, otwartość i pewność siebie
  • Dobra organizacja pracy, terminowość

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie w Częstochowie
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Ciekawe i ambitne projekty m.in. Promocja marki Milagro by Maciej Zień, programy TV, e-projektant
  • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Atrakcyjny, osiągalny system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażona przeze mnie zgoda dotyczy obecnie prowadzonej rekrutacji oraz rekrutacji realizowanych w terminie późniejszym”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi warunki określone w niniejszym ogłoszeniu. Informujemy, że Administratorem danych jest Eko-light sp. z o.o. S.K. ul. Pascala 19, 42-209 Częstochowa NIP 949-312-33-19

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy