Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o.

Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. jest producentem szerokiego asortymentu produktów chemii budowlanej, takich jak: materiały do renowacji zabytków, kleje do płytek, systemy ociepleń, hydroizolacje, farby elewacyjne i wewnętrzne, zaprawy budowlane. Jesteśmy firmą z kapitałem niemieckim, sprzedającą produkty w wielu krajach europejskich. W Polsce firma istnieje od 2005 roku i może pochwalić się wieloma obiektami referencyjnymi, w których zastosowano produkty Hufgard Optolith.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizacja strategii oraz planów marketingowych
  • tworzenie materiałów reklamowych i informacyjnych
  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami oraz nadzorowanie outsourcingu
  • zarządzanie i prowadzenie strony www
  • koordynacja działań i regularne publikowanie treści w mediach społecznościowych oraz ich obsługa
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • współpraca z Działem Sprzedaży i Działem IT
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych, programów promocji i rozwoju sprzedaży
  • udział w projektach związanych z rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów
  • nadzór nad realizacją budżetu marketingowego
  • raportowanie działań i postępu prac w zakresie prowadzonych projektów

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, w zakresie marketingu lub pokrewne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, zdolności negocjacyjne, kreatywność i zdolność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • swoboda kreowania tekstów oraz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • zorientowanie na cel i wytrwałość w realizacji zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość aktualnych trendów i form marketingu
  • praktyczna znajomość narzędzi i kanałów social media
  • umiejętność obsługi programów graficznych (jako dodatkowy atut)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hufgard Optolith Bauprodukte Polska sp. z o.o., mające siedzibę przy ul. Rząsawskiej 40/42, 42-209 Częstochowa w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie."

 W przypadku chęci pozostawienie danych na cele przyszłej rekrutacji , prosimy o dołożenie klauzuli:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku. ”

Ogłoszenie archiwalne