Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

TECHLORD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

TECHLORD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Piastowska 57

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizerunku firmy

  • Zarządzanie oraz optymalizowanie strony www

  • Prowadzenie komunikacji w social mediach oraz działań SEO

  • Tworzenie materiałów marketingowych graficznych oraz tekstowych

  • Opieka nad wizerunkiem oraz treścią strony internetowej

  • Współpraca z producentami

Nasze wymagania

  • Co najmniej rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność

  • Podstawowa znajomość sprzętu IT

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie

  • „Lekkie pióro” oraz pasja do tworzeniu treści

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Doświadczenie w obsłudze i zaawansowana znajomość narzędzi Google AdWords, Google Analytics, Facebook Ads

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-commerce

  • Samodzielność oraz kreatywność

  • Umiejętność tworzenia graficznych treści marketingowych (banery, ulotki itd.)

  • Obsługa programów graficznych.

  • Zmysłu estetycznego

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat z umową o pracę

  • Możliwość wdrażania i realizowania swoich pomysłów

  • Uczestniczenie w budowie nowego sklepu internetowego

  • Stabilność zatrudnienia

  • Rodzinną atmosferę w młodym zespole

  • Możliwości awansu i rozwoju wraz z rozwojem firmy

  • Smaczną kawę i herbatę bez ograniczeń

  • Pracę w nowej siedzibie mieszczącej się w Częstochowie przy ulicy Piastowskiej 57

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firmę TechLord tworzą ludzie z ponad dekadą doświadczeń w branży elektroniki użytkowej.

Powstała w 2020 roku firma TechLord, mimo niedługiego stażu na rynku, zbudowana została na solidnych fundamentach profesjonalizmu jej założycieli.

Naszym priorytetem od samego początku jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego dbamy o wysoki standard obsługi każdego Klienta, zarówno przed zakupem, jak i po wysyłce zakupionego sprzętu elektronicznego.

Potwierdzają to opinie naszych zadowolonych klientów.

Dzięki takiej postawie, Klienci mogą liczyć na nasze porady nie tylko w kwestii wyboru, ale także późniejszego użytkowania zakupionego u nas sprzętu.

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Więcej informacji na www.techlord.pl

Przewiń do profilu firmy

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się online za pomocą aplikacji MS Teams.