Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o.

    Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o. jest producentem szerokiego asortymentu produktów chemii budowlanej, takich jak: materiały do renowacji zabytków, kleje do płytek, systemy ociepleń, hydroizolacje, farby elewacyjne i wewnętrzne, zaprawy budowlane. Jesteśmy firmą z kapitałem niemieckim, sprzedającą produkty w wielu krajach europejskich. W Polsce firma istnieje od 2005 roku i może pochwalić się wieloma obiektami referencyjnymi, w których zastosowano produkty Hufgard Optolith.

    Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Zakres obowiązków:

    • współudział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych
    • tworzenie materiałów reklamowych i informacyjnych
    • współpraca z agencjami reklamowymi i nadzorowanie outsourcingu
    • zarządzanie i bieżąca aktualizacja strony www
    • udział w projektach związanych z rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów
    • weryfikacja oraz dobór nośników reklamowych
    • udział w projektowaniu, wyborze i dystrybucji materiałów marketingowych

    Wymagania:

    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zdolności negocjacyjne
    • kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy
    • wykształcenie wyższe, w zakresie marketingu lub pokrewne
    • znajomość systemu CMS WordPress
    • umiejętność obsługi programów graficznych (jako dodatkowy atut)
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
    • dbałość o szczegóły

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
    • możliwość realizowania własnych pomysłów
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Częstochowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.