Specjalista ds. marketingu

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 01.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy:

    Od 2006 roku Grupa SGP wspiera firmy w zapewnianiu optymalnej jakości produkowanych produktów. Dobieramy pracowników i szkolimy ich w każdej branży. Do Grupy SGP należy SGPmedia zajmująca się organizacją eventów, opieką nad social media i tworzeniem korporacyjnego brandingu firm.

    Jeśli szukasz nowego wyzwania zawodowego, w którym jako członek personelu możesz przyczynić się w 100% do nowoczesnego, dynamicznego środowiska pracy.

    Dołącz do naszej grupy i zostań współtwórcą sukcesu SGP Group,

    obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa

    TY:

    • jesteś użytkownikiem Social Media i miłośnikiem świetnych treści
    • jesteś otwarty i ciągle poszukujesz kreatywnych rozwiązań problemów
    • jesteś zdeterminowany i przebojowy
    • jesteś ciekawy i ciągle uczysz się nowych rzeczy
    • jesteś zorientowany na szczegóły i zorganizowany
    • posiadasz wyjątkowe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej

    … możesz być naszym idealnym kandydatem

    Zakres zadań:

    • Przygotowywanie i realizacja strategii marketingowej poszczególnych marek
    • Przygotowywanie materiałów marketingowych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie
    • Dbanie o wizerunek marek w Internecie
    • Optymalizacja stron www
    • Zarządzanie kanałami social media
    • Zarządzanie treściami serwisów internetowych, aktualizacja zawartości, analiza efektywności i rekomendacja zmian mających na celu zwiększenie atrakcyjności stron
    • Digital marketing, poszukiwanie rozwiązań, które wzmocnią wizerunek marki oraz zwiększą sprzedaż
    • Obserwacja aktualnych trendów e-marketingu, narzędzi i możliwości promocji w Internecie, proponowanie nowych rozwiązań.
    • Współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi, dostawcami materiałów reklamowych
    • Koordynacja udziału w targach bądź konferencjach

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość marketingu internetowego (Google Analytics, Google Ads, sprzedaż przez social media
    • zrozumienie biznesu mediów online, praktyczna znajomość i wiedza z obszaru CRM, SEO/SEM
    • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Kreatywność, innowacyjność, samodzielność w działaniu
    • Gotowość do podejmowania wyzwań
    • Wykształcenie wyższe
    • Udokumentowane doświadczenie w pracy z treściami serwisów internetowych, tworzeniu i utrzymywaniu stron www oraz w prowadzeniu profili w kanałach społecznościowych
    • Znajomość j. angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie międzynarodowej
    • Uczestnictwo w projektach szkoleniowych rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste
    • Przyjazną i koleżeńską atmosferę
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Samodzielne stanowisko
    • Dużą samodzielność działania
    • Atrakcyjny system wynagradzania adekwatny do uzyskiwanych wyników
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

    Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany(a) naszą propozycją, czekamy na Twoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. "

    bottom