Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. marketingu

Ami PlayO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i wdrażanie działań marketingowych marek i produktów

  • analiza efektywności działań marketingowych wspierających sprzedaż

  • przygotowywanie promocji i strategii sprzedaży mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki

  • ścisła współpraca z działem Handlowym

  • koordynacja projektów i akcji marketingowych

  • segmentacja Grup Docelowych Klientów, przy współpracy z działem Handlowym

  • analiza rynku i monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań

  • koordynacja i współpraca w ramach różnych projektów z działami firmy i partnerami handlowymi

  • poszukiwanie nowych możliwości poszerzania ofert

  • opracowywanie materiałów niezbędnych do realizacji kampanii marketingowych

  • obsługa i prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych i w Internecie

  • prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • lubisz zwierzęta i są Twoją pasją

  • posiadasz wykształcenie wyższe w kierunku marketingu

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie

  • umiejętnie tworzysz materiały marketingowe (grafiki, mailing, poradniki, prezentacje)

  • tworzysz i redagujesz teksty pod pozycjonowanie

  • kreatywność, pomysłowość i otwartość kojarzą się z Tobą

  • jesteś osobą samodzielną, z dużym zaangażowaniem i dyscypliną

Mile widziane

  • posiadasz doświadczenie w branży zoologicznej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, która zdobywa rynki międzynarodowe.

  • możliwość awansu zawodowego

  • samodzielną i ambitną w działaniach pracę

  • miejscem pracy jest biuro

Ami Play

Firma jest producentem artykułów dla zwierząt i posiada w swojej ofercie ponad 2,5 tys. produktów.

Asortyment naszej firmy dostępny jest w całej Polsce oraz w ponad 30 innych krajach.

Na rynku istniejemy od 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie.

Przewiń do profilu firmy