Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całością zagadnień z zakresu digital marketingu (FB, IG , LI, YT) oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami.

  • Umiejętność kreowania tekstów marketingowych - „lekkie pióro”.

  • Wykorzystywanie kanałów email, sms, direct message do komunikacji z klientami.

  • Projektowanie graficzne – digital, outdoor, proste DTP.

  • Przygotowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, w tym opracowanie harmono-gramów kampanii wraz z dbałością o ich realizację.

  • Stworzenie optymalnej infrastruktury danych, zarządzanie treściami na stronie www. oraz platformie zakupowej B2B.

  • Rozwijanie działań Marketing Automation.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale marke-tingu albo w agencji reklamowej i znajomości zagadnień digital marketing.

  • Dobra znajomości narzędzi pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)

  • Umiejętność poruszania w systemach CMS, email marketing, dokumentach Google, Google Ads, Google Analytics.

  • Dobrej znajomości j. Angielskiego na poziomie B2.

  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności, kreatywności i zaangażowania,

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Miłe widziana umiejetność obsługi aparatu fotograficznego lub/i drona.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności

  • Stacjonarną pracę w biurze z możliwością łączenia pracy z domu

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

BLACHPROFIL2® to producent kompletnych rozwiązań dachowych, posiadający cztery zintegrowane, wysoko rozwinięte technologicznie zakłady produkcyjne na terenie Polski i Rumunii.

W ofercie BP2.EU znajdują się blaszane dachówki modułowe dostępne w ramach MODULAR SERIES, produkty kompaktowe, które obejmuje COMPACT SERIES oraz klasyczne cięte na wymiar ujęte w CLASSIC SERIES oraz panel dachowy LAMBDA 2.0®. Spółka oferuje blachy trapezowe wysoko profilowane, kasety ścienne jak również kasetony elewacyjne SKRIN® oraz LINEA®, płyty warstwowe CorePIR®, CorePUR® I CoreWOOL®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe INGURI®.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy