Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu Das WeltAuto

Volkswagen Group PolskaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowej marki Das WeltAuto
  • Współpraca z centralą marki, agencją kreatywną, domem mediowym, dostawcami systemów IT/CRM
  • Przygotowanie oraz nadzór nad realizacją rocznego planu komunikacji marki
  • Prowadzenie i optymalizacja działań w obszarze digital marketingu (search, social, programmatic, direct)
  • Nadzór nad obszarem marketingu lokalnego przy współpracy z dealerami
  • Zarządzanie stroną internetową marki (optymalizacja treści, strategia SEO, content, analityka)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu marketingu 360° jest ważnym wymogiem
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów na styku sprzedaży, marketingu i IT
  • Zainteresowanie motoryzacją będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie przez firmę zewnętrzną w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony
  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Jesteśmy Volkswagen Group Polska. Jesteśmy zespołem. Zawsze chcemy więcej. Działamy razem. Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Specjalista ds. Marketingu Das WeltAuto, Krańcowa 44, Nowe Miasto, Poznań