Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

E-REMEDIUM SKLEP INTERNETOWY sp. z o.o.

4 1007 000 brutto / mies.
  • Dęba 192, Dęba (pow. opoczyński)
    Dęba (pow. opoczyński), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

192

Dęba (pow. opoczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi, mediami, kontrahentami (w tym nadzór nad odpowiednim wykorzystaniem materiałów marketingowych).

  • Obsługa sklepu internetowego (wsparcie oraz zastępstwo specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego).

  • Tworzenie oraz zarządzanie kampanii Google ads oraz Facebook ads.

  • Wsparcie przy prowadzeniu social media.

  • Prowadzenie projektów z zakresu influencer marketingu i działań digitalowych.

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i wspieranie działań promocyjnych.

  • Wsparcie Zarządu Spółki w bieżących działaniach.

Nasze wymagania

  • Kreatywność.

  • Praktyczna znajomość social mediów (Facebook, Instagram, YouTube).

  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach lub kursy z zakresu marketingu.

  • Mile widziana znajomość branży suplementów diety oraz zdrowej żywności.

  • Mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej.

  • Zaangażowanie oraz pomysłowość.

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy + kilka razy w miesiącu możliwość pracy zdalnej

  • Wysoki stopień samodzielności

  • Umowę o pracę

  • Laptop służbowy

  • Telefon służbowy

O nas

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną, pocztą lub osobiście na adres siedziby spółki:

E-Remedium

Dęba 192

26-315 Poświętne