Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, zlecanie i optymalizacja kampanii reklamowych wspierających sprzedaż, przy wykorzystaniu kanałów tradycyjnych i online, w tym m. in. Google Ads (wcześniej: AdWords), Facebook Ads;

  • Kreowanie nowych kanałów pozyskiwania leadów dla działów sprzedażowych;

  • Współpraca z menedżerami odpowiedzialnymi za sprzedaż;

  • Zlecanie i odbiór materiałów niezbędnych do komunikacji marketingowej w tym grafik i contentu;

  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami;

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i kreowanie komunikacji z Partnerami i Klientami;

  • Bieżąca optymalizacja prowadzonych kampanii w oparciu o narzędzia analityczne;

  • Monitorowanie danych rynkowych, benchmarking.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu planów marketingowych w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Umiejętność kreowanie marki nowych usług;

  • Doświadczenie w rozwoju kanałów sprzedażowych - wspieranie działów handlowych i zewnętrznych partnerów biznesowych w zwiększaniu skuteczności sprzedażowej;

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość jerzyka angielskiego;

To oferujemy

  • Stabilizację - zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę lub innej preferowanej formy współpracy;

  • pracę w modelu hybrydowym, częściowo zdalną oraz w jednym z naszych biur w Poznaniu;

  • brak nadgodzin i realny life & work balance;

  • bonusy pozapłacowe: prywatną opieka medyczna i system MyBenefit;

  • zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;

  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sunrise System działa na rynku już 17 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy