Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

BG USŁUGI SPECJALISTYCZNE BARTŁOMIEJ GURAZDAO firmie

  • Dziwiszów (pow. jeleniogórski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

(z doświadczeniem)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego i samodzielnego Specjalisty ds. Marketingu. Praca może być wykonywana zdalnie. Szukamy Kandydatów z całej Polski.

Jakie zadania czekają na kandydatów aplikujących na to stanowisko:

  • Wsparcie w projektowaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych
  • Kierowanie kilkoma projektami marketingowymi jednocześnie
  • Wdrażanie i opracowanie strategii marketingowej firmy
  • Kontrola i koordynacja działań marketingowych
  • Aktywna współpraca z działem marketingowym firmy, agencją reklamową oraz grafikami
  • Koordynacja 2 domen internetowych oraz wsparcie prowadzenia kampanii w social-media

Co jest dla nas ważne:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowe tworzenie grafik LUB pisanie tekstów na wysokim poziomie LUB obsługa SEO
  • Prowadzenie kampanii w social mediach oraz ad words
  • Podstawy programowania stron www
  • Sukces w prowadzeniu marki (udokumentowany)
  • Doświadczenie jako Product Manager w samodzielnym rozwoju marki
  • Kreatywność/ głowa pełna pomysłów
  • Zdolność samodzielnego planowania i realizowania zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej (samodzielność, sumienność, zaangażowanie, wytrwałość)
  • Silne nastawienie na realizację celów oraz wysoki poziom proaktywności
  • Strategiczne myślenie oraz łatwość oceny spraw w szerszym kontekście biznesowym

Decydując się na pracę u nas gwarantujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilna praca w ambitnym zespole
  • Ciekawa branża
  • Bardzo duże możliwości rozwoju

Gwarantujemy stabilną pracę na rynku. Zakres obowiązków oraz przydzielane zadania dopasowywane są do preferencji. Praca u nas to aktywny udział w decyzyjności, ciekawe zadania dające możliwość rozwoju swoich kompetencji oraz wpływające na rozwój firmy. Efektywna praca poparta wynikami przekłada się na możliwość podwyżki już po pół roku.

Ogłoszenie archiwalne