Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu - E-Commerce

GabriellaO firmie

3 5007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie e-commerce managera w prowadzeniu działań promocyjnych,

  • Nadzorowanie, budowanie i optymalizację kampanii marketingowych oraz komunikacji naszej marki (SEO, email marketing, Google AdWords, Facebook Ads, Social Marketing),

  • Wsparcie działu marketingu we wprowadzaniu nowych rozwiązań e-marketingowych,

  • Wdrażanie rozwiązań związanych z budowaniem rozpoznawalności marki i ugruntowania silnej pozycji na rynku,

  • Analizę, nadzór i raportowanie skuteczności projektów e-marketingowych,

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej 3 lata doświadczenia w marketingu internetowym z naciskiem na obszar e-commerce ,

  • Wiesz jak obsługiwać CRM sklepu internetowego, tworzyć i wysłać mailigi, opracowywać analizę konkurencji itp.

  • Jesteś pasjonatem e-marketingu i starasz się być na bieżąco w tym obszarze,

  • Współpracowałeś z agencjami reklamowymi, grafikami, programistami lub z innymi podmiotami zewnętrznymi,

  • Jesteś zorganizowany, samodzielny i nie boisz się wyzwań,

  • Posiadasz umiejętności analityczne i szybko się uczysz,

  • Masz dobre zdolności komunikacyjne i jesteś zorientowany na cel.

Mile widziane

  • Posiadasz wiedzę w obszarach: SEO, social media, content marketing, performance marketing itp.

  • Masz wyczucie w obszarach UX / UI i prowadziłeś wcześniej projekty w tym obszarze.

  • Masz doświadczenie w afiliacji internetowej,

  • Znasz HTML/CSS na poziomie minimum podstawowym +,

  • Mówisz i piszesz w języku niemieckim lub innym języku obcym!

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Będziesz realizować ciekawe projekty, raz pracując w zespole, raz samodzielnie.

  • stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub współpracę B2B

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • zniżki na produkty dla Ciebie i bliskich