Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu - E-Commerce

GabriellaO firmie

3 500–7 000
netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie e-commerce managera w prowadzeniu działań promocyjnych,
  • Nadzorowanie, budowanie i optymalizację kampanii marketingowych oraz komunikacji naszej marki (SEO, email marketing, Google AdWords, Facebook Ads, Social Marketing),
  • Wsparcie działu marketingu we wprowadzaniu nowych rozwiązań e-marketingowych,
  • Wdrażanie rozwiązań związanych z budowaniem rozpoznawalności marki i ugruntowania silnej pozycji na rynku,
  • Analizę, nadzór i raportowanie skuteczności projektów e-marketingowych,

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej 3 lata doświadczenia w marketingu internetowym z naciskiem na obszar e-commerce ,
  • Wiesz jak obsługiwać CRM sklepu internetowego, tworzyć i wysłać mailigi, opracowywać analizę konkurencji itp.
  • Jesteś pasjonatem e-marketingu i starasz się być na bieżąco w tym obszarze,
  • Współpracowałeś z agencjami reklamowymi, grafikami, programistami lub z innymi podmiotami zewnętrznymi,
  • Jesteś zorganizowany, samodzielny i nie boisz się wyzwań,
  • Posiadasz umiejętności analityczne i szybko się uczysz,
  • Masz dobre zdolności komunikacyjne i jesteś zorientowany na cel.

Mile widziane

  • Posiadasz wiedzę w obszarach: SEO, social media, content marketing, performance marketing itp.
  • Masz wyczucie w obszarach UX / UI i prowadziłeś wcześniej projekty w tym obszarze.
  • Masz doświadczenie w afiliacji internetowej,
  • Znasz HTML/CSS na poziomie minimum podstawowym +,
  • Mówisz i piszesz w języku niemieckim lub innym języku obcym!

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Będziesz realizować ciekawe projekty, raz pracując w zespole, raz samodzielnie.
  • stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub współpracę B2B
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • zniżki na produkty dla Ciebie i bliskich

Specjalista ds. Marketingu - E-Commerce, dolnośląskie