Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu E-Commerce

  • Jaworzno, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMBRA S.C.

    Producent perfum poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu E-commerce. Specjalizujemy się w produkcji perfum. Od 3 lat skupiamy się na zwiększaniu sprzedaży w sektorach B2C i B2B. Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole. Nie będziesz u nas trybikiem w dużym zespole marketingowców! Oferujemy realny wpływ i decyzyjność w zakresie podejmowanych działań w rozwijającym się dziale marketingu.

    Miejsce pracy: Jaworzno
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Praca na terenie miasta Jaworznia w systemie 8 godzinnym. W późniejszym okresie istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej.

    Kluczowe zadania:

    • Stworzenie, realizacja oraz koordynowanie strategii marketingowej. Wyciąganie wniosków i rekomendacje zmian
    • Nawiązywanie współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz freelancerami, a także blogerami, vlogerami oraz influencerami
    • Nadzorowanie i prowadzenie kanałów w Social Media, głównie Facebook
    • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych (w tym wyszukiwanie i testowanie nowych źródeł leadów)
    • Badania dot. rynku, klienta oraz analiza konkurencji, w tym dbanie o wizerunek i umacnianie brandu
    • Opieka nad sklepami internetowymi oraz landing page’ami
    • Przygotowanie oraz monitoring kampanii e-mailowych

    Wymagania:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Szeroki warsztat e-marketingowy (znajomość popularnych aplikacji)
    • Dobra znajomość xHTML oraz CSS
    • Znajomość trendów e-commerce
    • Znajomość platform e-commerce: Prestashop oraz IAIShop
    • Umiejętność korzystania z narzędzi marketingowych takich jak: Google Analytics, Google AdWords, Facebook Power Editor, Salesmanago
    • Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji
    • Umiejętność analizowania danych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Zainteresowanie branżą marketingu oraz chęć szlifowania swojego warsztatu

    Mile widziane:

    • Znajomość branży kosmetycznej / perfumeryjnej
    • Obycie z aplikacjami Marketing Automotion oraz doświadczenie w prowadzeniu w nich działań
    • Dobra znajomość Adobe Photoshop oraz poczucie estetyki

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze
    • Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami e-Commerce
    • Dużą samodzielność i realny wpływ na wynik sprzedażowy
    • Wyjazdy na szkolenia oraz kursy, prenumeraty popularnych magazynów branżowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AMBRA S.C. z siedzibą w 43-600 Jaworzno przy ul. Chopina 94 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AMBRA S.C. z siedzibą w 43-600 Jaworzno przy ul. Chopina 94 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail praca@laneperfumy.pl.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 450 dni od momentu aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu aplikacji.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail praca@laneperfumy.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail marketing@laneperfumy.pl.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.