Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu e-commerce

K-SPORT POLSKA Krzysztof KafelO firmie

8 000‐13 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Specjalista ds. marketingu e-commerce PRACA ZDALNA

K-SPORT POLSKA®

Producent wysokiej jakości SPRZĘTU DO ĆWICZEŃ

w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby

do działu Marketingu:

Specjalista ds. SEO e-commerce

PRACA ZDALNA CAŁA POLSKA

ZADANIA, JAKIE STAWIAMY PRZED TOBĄ:

  • Wykonywanie audytów stron sklepów internetowych
  • Przygotowywanie strategii, wytycznych i specyfikacji optymalizacji treści
  • Optymalizacja sklepów internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek
  • Aktywny udział i wsparcie sprzedaży i wdrożeń sklepów internetowych
  • Analiza i raportowanie efektów
  • Marketing ecommerce sklepów internetowych w PL ,DE ,UK
  • Pozycjonowanie na platformie Amazon - Mile widziane

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • m.in 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisko (preferowane e-commerce) popartego przykładami.
  • Nieszablonowość w myśleniu, otwartość na nowe rozwiązania i dbałości o detale,
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi SEO (Ahrefs, Senuto, Screaming Frog, Google AdWords Google Analitycs, Google Search Console, Google Keywort Planner, Lighthous, PageSpeed Insight)
  • Znajomości SaaS (dodatkowy atut)
  • Podstawowej znajomości PHP
  • Dobra znajomość  zasad komunikacji w kanałach social media i chęć rozwijania swoich kompetencji
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • wysokiego poziomu kultury osobistej
  • umiejętności obsługi komputera oraz znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i determinacja, dokładność oraz sumienność i terminowość w realizacji zadań
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność,

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  • Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą działającą w całej Europie mającą odziały w Niemczech, Wielkiej Brytanii.
  • Praca z domu nie musisz tracić czasu na dojazd
  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań,
  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenia.
  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy