Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu - E-Commerce

MT SPORTS POLAND Sp. z o.o.O firmie

MT SPORTS POLAND Sp. z o.o.

Szczecińska 61/67

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie działań promocyjnych

  • Nadzorowanie, budowanie i optymalizację kampanii marketingowych oraz komunikacji naszej marki (SEO, email marketing, Google AdWords, Facebook Ads, Social Marketing),

  • Wprowadzanie nowych rozwiązań e-marketingowych,

  • Projektowanie grafiki i banerów na potrzeby promocji,

  • Wystawianie towaru w sklepie internetowym , dodatkowo jako pomoc przy sezonowym zatowarowaniu

  • Analizę, nadzór i raportowanie skuteczności projektów e-marketingowych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w marketingu internetowym

  • Jesteś pasjonatem e-marketingu i starasz się być na bieżąco w tym obszarze

  • Jesteś zorganizowany, samodzielny i kreatywny

  • Masz dobre zdolności komunikacyjne oraz potrafisz współpracować w zespole

  • Jesteś osobą pogodną i nie masz problemu z pomocą przy innego rodzaju pracy jeśli zajdzie awaryjnie taka potrzeba

  • Chcesz budować coś samodzielnie i nie interesuje cię korporacyjna instrukcja postępowania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy

  • Pracę z młodymi ludźmi w komfortowej atmosferze

  • Pełną swobodę w realizacji własnych pomysłów

  • Pracę z uznanymi na świecie markami modowymi

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: https://mtsports.pl/

Przewiń do profilu firmy