Specjalista ds. Marketingu E-commerce

  • Łomianki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki pod Warszawą,
Centrala Firmy - 15 minut busem WITTCHEN z Metra Młociny
bottom
Zadania:
  • prowadzenie kampanii marketing automation
  • zarządzanie kalendarzem marketingowym
  • koordynacja działań internetowych marki WITTCHEN (mailingi, display)
  • bieżący monitoring skuteczności kampanii marketingowych
  • współpraca, rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z domami mediowymi i agencjami interaktywnymi
Wymagania:
  • praktyczna wiedza i znajomość narzędzi z zakresu marketingu on-line
  • min. 2-letnie doświadczenie w realizacji działań e-marketingowych w kanale e-commerce
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz lokalnego rynku e-commerce, analiz kluczowych wskaźników i ich optymalizacji
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • doświadczenie w przygotowywaniu promocji sprzedażowych
Korzyści dla Ciebie
Możliwość rozwoju zawodowego
Realny wpływ na obecność marki WITTCHEN w Internecie
Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z Metra Młociny
Dostęp do benefitów pozapłacowych: karta Multisport i prywatna opieka medyczna

Niezbędne narzędzia pracy: laptop
Zniżki na produkty firmowe
Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach (ul. Ogrodowa 27/29, 05-092 Łomianki) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Ogrodowej 27/ 290 - pokaż numer telefonu - , Łomianki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się