Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu e-commerce

  • Warszawa, Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SMJ Sport to firma istniejąca na rynku polskim od 1990 r. Jesteśmy jednym z większych polskich importerów oraz wyłącznym dystrybutorem takich marek jak: Molten, Globber, CityBug, JDBug, Roller Derby. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów sportowych.

Miejsce pracy: Reguły k/Warszawy

Obowiązki:

  • Planowanie, tworzenie oraz realizacja działań marketingowych,w szczególności on-line.
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi.
  • Redagowanie treści marketingowych i wspierających sprzedaż.
  • Udział w zarządzaniu i administrowaniu stronami internetowymi marek grupy SMJ sport
    w tym dodawanie treści i grafik (dedykowany CMS) we współpracy z działem graficznym.
  • Opracowywanie koncepcji (hasła, pomysły, wizualizacje) materiałów reklamowych, graficznych.
  • Monitoring i analiza trendów na rynku, proponowanie nowych rozwiązań w zakresie marketingu internetowego.
  • Udział w zarządzaniu nową marką oraz wzmacnianie wizerunku oraz pozycji rynkowej marek już istniejących.
  • Monitorowanie rynku oraz wyników marki.
  • Organizacja targów oraz eventów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu e-commerce oraz znajomość narzędzi wspierających sprzedaż (m.in. narzędzia Google, SEM).
  • Znajomość specyfiki i obycie z mediami społecznościowymi.
  • Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, komunikatów (tworzenie tekstów poprawnych językowo ale zarazem angażujących czytelnika).
  • Podstawowa znajomość programów graficznych (np. Photoshop, Illustrator itp.).
  • Kreatywność, samodzielność, nieszablonowość w myśleniu oraz otwartość na nowe rozwiązania.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem.
  • Zainteresowanie tematyką sportową.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży sportowej, będącej nieprzerwanie na rynku od ponad 25 lat.
  • Świetną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się