Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu E-commerce

BeardMan.plO firmie

BeardMan.pl

aleja Kasztanowa 20

Wrocław

Jesteśmy sklepem internetowym, zajmującym się sprzedażą kosmetyków dla mężczyzn >> beardman.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół na stanowisku: Specjalista ds. E-commerce

Potrafisz skutecznie zwiększać sprzedaż w sklepie e-commerce?

Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO, CPC, mailingowych?

W panelu Google Analytics czujesz się jak w domu?

Twoje biurko już na Ciebie czeka!

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • odpowiedzialność za realizację strategii marketingowej we wszystkich kanałach
    e-commerce (CPC, SEO, content marketing, mailingi)
  • koordynowanie prac specjalistów zewnętrznych: SEO, SEM, Fb Ads, copywritera, grafika
  • prowadzenie testów A/B mających na celu zwiększenie ruchu i sprzedaży na sklepie
  • nadzorowanie, aby każdy kanał marketingowy generował odpowiedni ROAS
  • podejmowanie decyzji w oparciu o dane liczbowe
  • przygotowywanie raportów w Google Analytics i Excel

 Czego oczekujemy?

  • min. 2-letniego doświadczenia w marketingu lub e-commerce
  • doświadczenia w prowadzeniu działań nastawionych na sprzedaż
  • umiejętności wyciągania wniosków na podstawie danych
  • doświadczenia w obszarze SEO, kampanii CPC, content marketingu, kampanii mailingowych
  • bardzo dobrej znajomości Google Analytics i Excel

Jesteś idealnym kandydatem jeśli

  • jesteś samodzielny i wytrwały
  • masz „parcie na cel”
  • potrafisz analitycznie myśleć
  • uważasz, że nie ma rzeczy niemożliwych

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • młody, zgrany zespół, w którym każdy naprawdę lubi to, co robi
  • świetny dojazd do biura („stacjonujemy” na spokojnej ulicy, niedaleko Wieży Ciśnień)
  • dostęp do najnowszych narzędzi e-commerce
  • dużą dozę samodzielności i wpływ na strategię marketingową firmy
  • zróżnicowany zakres obowiązków, umożliwiający stały rozwój

Prosimy również o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Jeśli czujesz, że sprawdzisz się na powyższym stanowisku – nie czekaj.

Wyślij swoje CV ze zdjęciem już teraz!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy