Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

home.pl S.A.O firmie

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

home.pl S.A.

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • analiza działań marketingowych oraz sprzedaży kluczowych produktów home.pl (hosting, domeny, SSL, poczta e-mail),

  • czynny udział w planowaniu, egzekucji i podsumowywaniu akcji marketingowych,

  • współpraca z agencją zewnętrzną oraz zespołami sprzedażowymi,

  • optymalizacja prowadzonych działań w celu maksymalizacji efektów,

  • prezentacja osiągniętych celów oraz wypracowanych wniosków,

  • wsparcie zespołu kreatywnego przy tworzeniu kampanii marketingowych,

  • definiowanie grup odbiorców dla działań marketingowych (mailingi, display, search itp.),

  • analiza działań konkurencji i jej wpływu na sprzedaż usług home.pl.

Nasze wymagania

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w marketingu,

  • znasz na poziomie minimum średnio zaawansowanym: Google Analytics, Data Studio, Microsoft Excel,

  • jesteś otwarty i masz w sobie chęć ciągłego rozwoju,

  • chętnie podejmujesz nowe wyzwania i odważnie realizujesz założone cele,

  • lubisz, kiedy dużo się dzieje i odnajdujesz się w zmiennym środowisku pracy,

  • wiesz, że marketing to nie tylko chwytające za serce kreacje, ale także liczby i dane, dzięki którym wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku,

  • wiesz, że praca w marketingu różni się od obrazu przedstawionego w filmie „Czego pragną kobiety”,

  • sformułowanie „ścieżki konwersji” powoduje, że oczami wyobraźni widzisz mapę prowadzącą do skarbu,

  • jesteś zorientowany na cele, podchodzisz do zadań proaktywnie, jesteś samodzielny, i skrupulatny.

To oferujemy

  • rozwiniesz umiejętności w zakresie analizy danych marketingowych,

  • poznasz tajemną wiedzę, np. czym się różni hosting od domeny oraz czym jest rekord A,

  • podejmiesz wiele inspirujących wyzwań, które pozwolą Ci zaprezentować kreatywność

  • poza tym oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat, prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, lekcje nauki angielskiego, bony na święta, ubezpieczenie grupowe i wiele innych...

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest zarejestrowana w home.pl, a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, jak i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Szukamy kolejnego talentu! Nasz z­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­espół Marketingu zajmuje się m.in. kreowaniem spójnego wizerunku marki home.pl, komunikacją z rynkiem, kreacją graficzną oraz bieżącą realizacją kampanii reklamowych.

Przewiń do profilu firmy