Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu efektywnościowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agito.pl jest jednym z największych i najbardziej dynamicznie rozwijającym się sklepem internetowym w Polsce. Oferujemy ponad 160 tysięcy produktów w trzynastu kategoriach. Złożoność, wielkość i tempo zmian w naszym serwisie nie pozwalają się nudzić. Na co dzień będziesz stykać się z wyzwaniami, które wymagają kreatywnego myślenia i działania. Jeśli jesteś gotów podjąć się nowych działań i aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszej firmy ta oferta jest dla Ciebie!

    W związku ze stałym rozwojem naszej struktury poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SP_ME/02/2015

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja celów biznesowych spółki w oparciu o ROI i budżet,
    • Współpraca z największymi sieciami afiliacyjnymi – ustalanie/optymalizowanie warunków współpracy, planowanie działań wspierających sprzedaż, budżetowanie,
    • Aktywizowanie sprzedaży online poprzez planowanie, wdrażanie i monitorowanie
      kampanii PPC i PPS – afiliacje, RTB, SEM,
    • Współpraca z największymi serwisami cenowymi (porównywarki cenowe) - ustalanie/optymalizowanie warunków współpracy, planowanie działań wspierających sprzedaż,
    • Podnoszenie efektywności prowadzonych projektów poprzez optymalizację wskaźników,
    • Poszukiwanie nowych partnerów i rozwiązań w ramach marketingu efektywnościowego,
    • Bezpośredni kontakt z kluczowymi producentami oraz wybranymi wydawcami mający
      na celu efektywne wykorzystanie budżetów marketingowych,
    • Analiza działań konkurencji,
    • Raportowanie i analiza efektów prowadzonych działań.

    Wymagania:

    • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania
      wysokobudżetowymi kampaniami SEM,
    • Doświadczenie we współpracy z porównywarkami cenowymi,
    • Wiedza z zakresu zasad SEM i SEO oraz nowych rozwiązań reklamowych on-line,
    • Znajomość narzędzi analitycznych, np. Google Analytics,
    • Doświadczenie w mierzeniu wyników i optymalizacji ROI kampanii,
    • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego,
    • Dobra znajomość rynku sprzedaży internetowej i zorientowanie na sprzedaż oraz potrzeby klientów,
    • Doskonała organizacja pracy pod presją czasu,
    • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z oddziałami zagranicznymi firmy,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint),
    • Inicjatywa i przedsiębiorczość w dążeniu do realizacji własnych pomysłów.

    AGITO oferuje:

    • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim działającej w dynamicznie rozwijającej się branży,
    • Pracę w młodym nastawionym na sukces i kreatywnym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w dużych projektach marketingowych,
    • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny.

    CV i list motywacyjny wraz z numerem referencyjnym prosimy przesyłać klikając:

    Prosimy o dołączenie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).

    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.