Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

ROBYGO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Powiększamy nasz zespół marketingu ROBYG w Gdańsku i poszukujemy osoby, która do nas dołączy.
Masz głowę pełną pomysłów, dbasz o szczegóły i potrafisz prowadzić kilka projektów na raz?
Świetnie! Marzy Ci się praca w przyjaznej atmosferze i zależy Ci na stabilizacji?
Jeśli tak, to prześlij nam swoje zgłoszenie!

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

  • współtworzenie strategii marketingowej ROBYG w Gdańsku
  • tworzenie materiałów promocyjnych – treści, grafik, folderów
  • nadzór nad przygotowywaniem makiet architektonicznych i wizualizacji
  • współpraca z grafikiem i agencjami zewnętrznymi
  • organizacja eventów, w tym targów
  • nadzór i aktualizacja strony internetowej
  • przygotowywanie umów i rozliczenia podwykonawców

Wymagania:

  • pasja, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie jak w piśmie
  • kreatywność i elastyczność
  • praktyczna wiedza z zakresu marketingu

Co oferujemy?

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • rozwój w branży marketingowej,
  • wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe,
  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność.
  • pakiet socjalny (karta Multisport i opieka medyczna)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy