Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Fitness Authority Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
FITNESS AUTHORITY® SPÓŁKA Z O.O.

Do Działu Marketingu naszej firmy poszukujemy osoby, która posiada wiedzę w zakresie marketingu (B2B, B2C, promocja BTL i ATL, reklama, eventy, social media).

Jeśli lubisz działać w zespole, masz głowę pełną pomysłów, praca w dynamicznie rozwijającej się firmie jest dla Ciebie wyzwaniem, a presja czasu motywatorem do działania,

oraz śledzisz trendy na globalnym rynku suplementów diety,

to zapraszamy do aplikowania na poniższe zgłoszenie rekrutacyjne:
Miejsce pracy:Gdańsk-Otomin

Zadania:

  • Opracowywanie propozycji strategii i planów marketingowych wspierających sprzedaż
  • Wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych
  • Mierzenie efektywności działań marketingowych
  • Redagowanie promocyjnych materiałów tekstowych
  • Tworzenie ofert sponsorskich
  • Współpraca i komunikacja z Zarządem Spółki i poszczególnymi działami w spółce
  • Prowadzenie badań marketingowych – analiza rynku i konkurencji
  • Opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych, a więc najogólniej rzecz biorąc kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów
  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych
  • Tworzenie kreatywnych haseł marketingowych
  • Organizacja eventów (branża sportowa i spożywcza) z dużym naciskiem na reklamę.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: marketing
  • Znajomość języków obcych (język angielski)
  • Sprawna obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych oraz umiejętność ich stosowania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Pożądane cechy to asertywność i dobrze zorganizowany sposób pracy
  • Samodzielność, rzetelność, sumienność, komunikatywność i kreatywność
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

  • Przyjazne warunki pracy -nowe, przestrzenne biuro
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną międzynarodową markę
  • Karty Multisport Plus w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z klauzulą)
klikając w przycisk aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy