Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Flügger Sp. z o.oO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
We Flügger mamy wiele powodów do dumy, w szczególności nasze korzenie, produkty wysokiej jakości, wykwalifikowani pracownicy i lojalna baza klientów. W czerwcu 2020 roku uruchomiliśmy naszą nową strategię Going Green, w której większy nacisk na zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę w osiąganiu naszych celów. Chcemy stworzyć bardziej ekologiczny Flügger, a naszą ambicją jest neutralność produkcji pod względem emisji CO2 do 2030 r., stosowanie 75% plastiku z recyklingu w naszych opakowaniach i produkcja farb w 100% zrównoważonych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Ta praca jest dla Ciebie jeśli:
  • Masz doświadczenie w planowaniu, tworzeniu i monitorowaniu angażujących kampanii
  • Sprawnie poruszasz się w social mediach, platformach do e-mail marketingu i edytowaniu treści w CMS
  • Jesteś osobą kreatywną, komunikatywną i zaangażowaną
  • Masz analityczny umysł, umiesz wyciągać wnioski z liczb i łączyć fakty
  • Szukasz rozwiązań usprawniających procesy i podnoszących sprzedaż
  • Umiesz wczuć się w potrzeby klientów i wiesz co zrobić, aby wzmocnić customer experience
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale marketingu lub agencji reklamowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu firmowych profili społecznościowych (facebook, instagram, pinterest)
  • Znajomość rynku online
  • Doświadczenie w planowaniu, prowadzeniu i ewaluacji kampanii online
  • Otwarty umysł, kreatywność, umiejętność wyciągania wniosków z liczb
  • Umiejętność tworzenia jakościowych i angażujących treści, w szczególności pod kątem komunikacji  online
  • B. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, samodzielność
Zakres obowiązków:
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii promocyjnych
  • Prowadzenie profili w social mediach
  • Wsparcie rozwoju e-sklepu, aplikacji, programów lojalnościowych
  • Tworzenie i nadzór nad treściami www
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami i drukarniami
  • Koordynacja eventów i promocji
  • Śledzenie trendów, konkurencji i analiza rynku
  • Bieżące prace wspierające dział
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wyjątkowe benefity pracownicze (obok prywatnej opieki medycznej wysokie zniżki pracownicze i wartościowe prezenty świąteczne)
  • profesjonalny program wdrożeniowy i szkolenia produktowe
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy

Ogłoszenie archiwalne