Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

AZC sp. z o.o.O firmie

AZC sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja planu marketingowego,

  • Planowanie i koordynacja działań promocyjnych,

  • Prowadzenie mediów społecznościowych,

  • Tworzenie raportów oraz analiz efektywności podejmowanych działań,

  • Monitoring mediów własnych oraz działań konkurencji,

  • Bieżący kontakt z promotorkami,

  • Dodawanie nowych produktów na stronę internetową,

  • Organizacja sesji zdjęciowych.

  • Kontakt z klientami B2B w zakresie realizacji strategii marketingowej,

  • Edycja treści na stronie internetowej.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie trendami w komunikacji marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych (instgram, pinterest, tiktok , facebook),

  • Znajomość branży fashion,

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • Kreatywność, poczucie estetyki,

  • Doświadczenie w obszarze marketingu

  • Znajomość programu PrestaShop mile widziana.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazna, nieformalna atmosfera pracy w niedużym zespole

  • Możliwość pracy zdalnej 1- 2 dni w tygodniu

  • Dogodny dojazd komunikacją miejską

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jesteśmy niedużą polską firmą z branży fashion. Zarządzamy projektami/markami obuwia - ALTERCORE, ZIBRU.COM , BLUNDSTONE . Zajmujemy się procesem projektowania, produkcji, komunikacji oraz dystrybucji.

Więcej szczegółów na temat firmy znajdziesz na naszych stronach internetowych: https://zibru.com/pl/ , http://www.altercore.pl/ oraz https://blundstone.pl/

Przewiń do profilu firmy

Termin rozpoczęcia pracy - do ustalenia z kandydatem.

Preferowany termin od 01.03.2021r.