Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

ARGO SAO firmie

  • Krynicka 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ARGO SA

Krynicka 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w kreowaniu działań marketingowych

  • wdrażanie własnych pomysłów i projektów

  • opracowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych dotyczących firmy i jej oferty

  • pisanie tekstów marketingowych

  • współpraca z drukarniami i firmami zewnętrznymi w zakresie zlecanych usług i materiałów reklamowo-prezentacyjnych

  • przygotowywanie i redagowanie treści na firmowych stronach internetowych i Social Mediach

  • ścisła współpraca z działem graficznym

  • realizacja bieżących zadań i analiza prowadzonych działań marketingowych

Nasze wymagania

Jesteś osobą kreatywną, pomysłową i dociekliwą, a przy tym dokładną, konkretną i wytrwałą?

Nie lubisz nudy, odnajdujesz się w nowych technologiach, masz otwarty umysł, zapał do pracy i lubisz nowe wyzwania?

Możesz pochwalić się pracą w obszarze marketingu, a Social Media są obszarem w którym czujesz się jak ryba w wodzie?

Zapraszamy do naszego zespołu.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji na rynku

  • stałą umowę o pracę

  • pracę w nowoczesnym biurowcu na Przymorzu

  • bezpłatny parking

  • możliwość rozwoju i wprowadzania własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • EAP

ARGO SA

ARGO S.A. jest liderem polskiego rynku materiałów i urządzeń do oprawy dokumentów. Firma posiada dwa oddziały w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć Partnerów Handlowych na terenie całej Polski, a także w Europie Centralnej i Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy

CV ze zdjęciem oraz krótką informację o sobie prześlij nam za pomocą przycisku "Aplikuj".

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.