Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Rocday Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja działań promocyjnych firmy

  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych

  • Tworzenie i analiza kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych

  • Tworzenie ofert promocyjnych, materiałów sprzedażowych i kampanii e-mail marketingu do klientów B2B

  • Tworzenie, analiza, przygotowanie i opieka nad ekspozycją w punktach sprzedaży

  • Poszukiwanie i bieżący kontakt z zawodnikami

  • Generowanie i koordynacja treści promocyjnych – zdjęcia, video, teksty, inne

  • Redagowanie i aktualizacja informacji, treści i materiałów na WWW

  • Przygotowanie i uczestniczenie w eventach – targi, festiwale, zawody

  • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Znajomość świata MTB – liczymy, że Twoją pasją jest spędzanie wolnego czasu na rowerze. Będzie doskonale, jeśli wiesz kto wygrał puchar świata w Leo jadąc bez łańcucha, gdzie jest oryginalny „a-line” i że „table top” ma w naszym świecie niewiele wspólnego z meblami

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi promocyjnych i analitycznych (Facebook Manager, Google Analytics)

  • Bardzo dobra znajomość trendów w social mediach

  • Ponadprzeciętna komunikatywność w języku polskim oraz umiejętności copywriterskie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt

  • Otwartość i elastyczność – w naszym zespole dzieje się dużo i często. Bądź więc gotowa/gotowy na nowe tematy

  • Znajomość obsługi pakietów biurowych (MS Office, Google Docs)

  • Głowa pełna pomysłów!

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w promocji w mediach społecznościowych

  • Znajomość świata rowerowego od strony biznesowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość uczestnictwa w największych imprezach rowerowych

  • Wyjazdy w góry w ramach pracy! Po każdej imprezie w której uczestniczymy, staramy się zostać kilka dni dłużej w górach, żeby spędzić wspólnie czas na jeździe i planowaniu kolejnych działań

  • Bliski kontakt z międzynarodowym światem rowerowym

  • Nieformalną atmosferę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

ROCDAY to firma zrodzona z pasji do kolarstwa górskiego. Jesteśmy w nie zaangażowani od wielu lat i wciąż znajdujemy w nim mnóstwo inspiracji do nowych działań. Nasze rowerowe środowisko ma swoją specyfikę – nie znajdziesz w nim garniturów, wewnętrznych mailingów czy znudzonych kierowników przekładających papiery z lewej strony biurka na prawą. Jest za to wspólna jazda, kontakt z gwiazdami MTB i dużo wyzwań. Do pracy podchodzimy jednak poważnie i dlatego potrzebna/potrzebny jesteś nam Ty – osoba, która razem z nami wzmocni działania marketingowe.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku. Dla osób spoza województwa pomorskiego możemy zaproponować pracę w pełni zdalną.