Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Olivia Business Centre

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja wszystkich działań marketingowych O4;

  • kreowanie wizerunku O4;

  • zarządzanie stroną www i profilami na mediach społecznościowych (w tym przede wszystkim tworzenie angażującego contentu);

  • prowadzenie kampanii medialnych;

  • opracowywanie materiałów reklamowych i akcji promocyjnych wspierających sprzedaż;

  • analiza danych marketingowych (naszych i rynku);

  • prowadzenie badań marketingowych;

  • planowanie i realizacja kampanii PR;

  • wsparcie marketingowe dla wszystkich aktywności O4.

Nasze wymagania

  • osobowość szukająca rozwiązań, nie powodów i wyjaśnień;

  • doświadczenie w marketingu usług;

  • znajomość obsługi narzędzi marketingowych i związanych z analizą danych marketingowych;

  • doświadczenie z obsługą wordpressa;

  • własny styl „literacki”;

  • świadomość, że coworking nie ma nic wspólnego z krowami.

To oferujemy

  • pracę w świetnym, kreatywnym, optymistycznym zespole – tutaj ostrzegamy – bardzo kobiecym!

  • szansę na robienie codziennie czegoś innego – słowo „nuda” w O4 nie istnieje;

  • udział w ewangelizacji pojęcia „coworking” wśród ludzi, którzy w najlepszym wypadku widzą w tym określeniu „open space”;

  • współtworzenie siły marki lidera rynkowego;

  • swobodę w działaniu i całkowitą samodzielność – ale nie samotność!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

Czy wiesz, że w ciągu ostatnich 4 lat, liczba osób pracujących w coworkingach wzrosła 3-krotnie? A na konferencjach o coworkingach na całym świecie setki ludzi z bardzo różnych kulturowo i biznesowo światów próbują rozgryźć, co zrobić, by ta liczba rosła jeszcze bardziej. Bądź częścią tego niezwykłego ruchu, w którym po raz pierwszy możemy NAPRAWDĘ decydować, z kim przebywamy każdego dnia.

W pracy spędzamy przez całe życie tysiące godzin – lepiej spędzać je z fajnymi ludźmi. Dołącz zatem do Zespołu O4, który zarządza przestrzenią coworkingową, w ramach Olivii.

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Olivia Business Centre otrzymała najwyższy możliwy wynik certyfikacji International WELL Building Institute (IWBI)! 25 na 25 punktów. To pierwszy taki wynik na świecie! W naszym centrum pracuje się bezpiecznie.

Budowanie to nasza pasja, realizujemy nowe inwestycje i budujemy po nowemu. Nowe projekty realizowane są zarówno w technologii tradycyjnej, jak i w innowacyjnej technologii modułowej, a wśród nich znajdują się zarówno obiekty apartamentowe oraz biurowe.

Przewiń do profilu firmy