Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

APARTRADE GRUPA DEWELOPERSKA SP. Z O.O.

aleja Grunwaldzka 163

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie graficznych opracowań ofert

  • Przygotowywanie treści na kanały Social Media i na stronie www wraz z opracowaniem graficznym, w oparciu o wytyczne i standardy firmy

  • Publikacja blog postów na stronie firmowej i w Social Media (wraz z ich analizą i poprawkami pod kątem SEO)

  • Inicjowanie działań marketingowych mających na celu generowanie leadów B2B

  • Planowanie i prowadzenie digitalowych kampanii marketingowych (głównie FB, e-mail marketing, Google Ads, Linkedin)

  • Nagrywanie filmów dronem wraz z ich montażem

  • Wykonywanie grafik do celów marketingowych zgodnie z identyfikacją wizualną marek

  • Opieka nad stronami firmowymi – WordPress

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub w agencji kreatywnej

  • Umiejętność obsługi przynajmniej jednego programu graficznego: Photoshop, Affinity Designer, Adobe Illustrator, Corel

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kanałów i kampanii w Social Mediach, zarówno płatnych, jak i organicznych

  • Doświadczenie w przygotowaniu contentu oraz moderacji strony firmowej

  • Doświadczenie w projektowaniu grafik i video

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii lead generation (min. rok)

  • Doświadczenie w obsłudze LinkedIn i LinkedIn Premium (min. rok)

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych na Facebooku, w tym obsługa Facebook Ads

  • Lekkie pióro - zdolność tworzenia jakościowych i angażujących treści dla B2B

  • Umiejętność obsługi Google Analytics i HTML, co najmniej na poziomie podstawowym

  • Wiedza i umiejętność pisania tekstów pod kątem SEO

  • Umiejętność obsługi WordPress

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • jasna ścieżka kariery i rozwoju zawodowego,

  • praca w dynamicznie rozwijającym się Holdingu,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • Karta Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • poranna kawa do small talku o rynku inwestycji

  • "Spokojnie... 15 minut rano TYLKO dla Ciebie"

  • nienormowany czas pracy

  • "Zrealizuj cele. Spędź czas z najbliższymi"

  • "Zachowaj BALANCE"

Zobacz jak wygląda praca w naszej firmie

Nasza marka to szeroko pojęta indywidualność w kreowaniu świata inwestycji. Apartrade Grupa Deweloperska to oryginalne pomysły w poszukiwaniu rozwiązań inwestycyjnych polegających na takim lokowaniu posiadanego kapitału, by móc wypracować dla naszych Klientów pożądane zyski. Jednym ze sposobów jest inwestowanie w grunty, czy domy na wynajem. Jak przeprowadzić takie inwestycje, czy rzeczywiście warto inwestować w domy i grunty?

Na takie pytania odpowiadają nasi Eksperci.

Adres: Aleja Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk.