Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Rafineria Gdańska Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wykorzystywanie content marketingu w bieżących działaniach (marketing B2B)

  • dbanie o obecność firmy w social media (LinkedIn, serwis korporacyjny, YouTube, itd.)

  • poszukiwanie kreatywnych rozwiązań - nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych klientów

  • product placement podczas wydarzeń branżowych

  • obsługa strony www za pośrednictwem systemu CMS

  • współudział w realizacji strategii firmy za pośrednictwem działań marketingowych

  • przeprowadzenie analiz marketingowych

  • udział w przygotowaniu budżetu marketingowego oraz nadzór nad jego realizacją

  • działanie zgodnie z zasadami performance marketingu – monitorowanie, optymalizacja oraz raportowanie skuteczności działań marketingowych

  • współtworzenie materiałów marketingowych

  • wsparcie służb handlowych w budowaniu relacji z klientami

  • prowadzenie procesów zakupowych (produkty i usługi) – koordynacja przygotowania umów, pozyskanie zgód korporacyjnych

  • współpraca ze służbami marketingowymi Grupy LOTOS S.A., agencjami marketingowymi, wydawnictwami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (marketing, nauki społeczne, itp.)

  • doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu

  • portfolio zrealizowanych projektów w obszarze promocji i reklamy (przykłady samodzielnie przygotowanych projektów)

  • doświadczenie w obsłudze i aktualizacji strony www (obsługa CMS), dodatkowy atut – znajomość HTML i CSS

  • umiejętność pracy z programami graficznymi

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność planowania i koordynacja działań marketingowych

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • „lekkie pióro” – tworzenie i redagowanie artykułów, tworzenie treści na potrzeby marketingowe oraz innych materiałów marketingowych

  • zaangażowanie i kreatywność

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość trendów, technik i narzędzi wykorzystywanych w ramach działań content marketingowych

To oferujemy

  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny pakiet Benefitów: - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • możliwość zakupu Karty MultiSport i OK.System, zniżki na stacjach paliw LOTOS,

  • opieka medyczna i stomatologiczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • nagrody specjalne

  • premia roczna

Rafineria Gdańska Sp. z o.o. od listopada 2021 r., po przyłączeniu zakładów produkcyjnych Grupy LOTOS S.A., staliśmy się jedną z najnowocześniejszych rafinerii processingowych w Europie. Nasza moc przerobowa wynosi ponad 10 mln ton ropy rocznie, co daje nam stabilną pozycję lidera branży paliwowej.

Cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Wiemy, że najlepsze wyniki osiągane w jakiejkolwiek dziedzinie życia nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z ciężkiej pracy, pasji i nieustannego dążenia do rozwoju - dołącz do nas i zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie!

Przewiń do profilu firmy