Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

FAIR CARS24 sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Piastowska 7

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem Social Media, tworzenie treści i przygotowywanie grafik

  • Prowadzenie harmonogramu postów i publikacji

  • Analizowanie statystyk i raportowanie wyników działań z Social Media

  • Moderowanie komentarzy oraz odpowiadanie na komentarze innych użytkowników

  • Współpraca z grafikiem

  • Monitorowanie wskaźników i współpraca z zespołem SEO

  • Analiza raportów SEO

  • Bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań

  • Odpowiedzialność za wygląd, treść i rozwój firmowej strony internetowej przy współpracy z Web Developerem

  • Tworzenie wpisów na bloga strony internetowej

  • Odpowiedzialność za wizerunek firmy

  • Monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wiedza i min. 1-rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Kreatywność i zaangażowanie

  • Znajomość aplikacji pakietu Microsoft Office

  • Znajomość narzędzi do zarządzania profilami firmowymi Facebook, LinkedIn, Google Analytics

  • Umiejętność prostej obróbki zdjęć: kadrowanie, optymalizacja, nakładanie tekstów

  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii i przewidywania nowych trendów

  • Kreatywność i znajomość technik pisania w mediach społecznościowych

Mile widziane

  • Znajomość programu graficznego typu Figma/Adobe XD na poziomie umożliwiającym prostą edycję grafik

  • Znajomość CMS WordPress na poziomie tworzenia wpisów i edycji szablonu