Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

Filip Wójcikiewicz HLTO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Filip Wójcikiewicz HLT

Targ Rybny 1

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie strategii w obszarze mediów społecznościowych - przygotowywanie postów, relacji, planów publikacji, a także odpowiadanie na zapytania w komentarzach i wiadomościach,
  • obsługa reklam na Facebooku oraz Instagramie
  • realizacja bieżących zadań marketingowych
  • inicjowanie działań promocji hotelu, restauracji, spa
  • organizacja sesji zdjęciowych, tworzenie filmów promocyjnych
  • tworzenie grafiki materiałów promocyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub w agencji reklamowej (mile widziane w branży hotelarskiej lub gastronomicznej),
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne
  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych
  • doskonała znajomość mediów społecznościowych: Facebooka oraz Instagrama, a także ich systemu reklamowego,
  • znajomość programów graficznych

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych sieci hotelowych świata
  • pracę ciekawą i pełną wyzwań
  • wybór umowy zatrudnienia
  • system pracy hybrydowy
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
  • świetną atmosferę, zgrany zespół
  • GO Hilton - stawki preferencyjne w Hotelach marki Hilton na całym świecie . Zaczynasz już od statusu Silver Hilton Honors
  • Szansę rozwoju zawodowego
  • Blue Energy: imprezy, integracja działowa, fun days, wiele nagród: pracownik miesiąca, kwartału, roku, nagroda innowacji , zajęcia aqua jogi, menu obiadowe na każdy dzień tygodnia (zupa i drugie danie) albo food truck , prezent z okazji urodzin i wiele innych akcji i atrakcji
  • możliwość uczestnictwa w prywatnej opiece medycznej
  • możliwość przystąpienia do klubu Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • świętowanie urodzin

Dołącz do naszego zespołu, który zapewni świetną atmosferę, możliwość podróżowania oraz rozwój. Hilton Gdańsk znajdujący się w centrum Gdańska ul. Targ Rybny 1 serdecznie zachęcam do przesłania CV na stanowisko Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu, Targ Rybny 1, Gdańsk