Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Filip Wójcikiewicz HLT

  • Targ Rybny 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Targ Rybny 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie strategii w obszarze mediów społecznościowych - przygotowywanie postów, relacji, planów publikacji, a także odpowiadanie na zapytania w komentarzach i wiadomościach,

  • obsługa reklam na Facebooku oraz Instagramie

  • realizacja bieżących zadań marketingowych

  • inicjowanie działań promocji hotelu, restauracji, spa

  • organizacja sesji zdjęciowych, tworzenie filmów promocyjnych

  • tworzenie grafiki materiałów promocyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub w agencji reklamowej (mile widziane w branży hotelarskiej lub gastronomicznej),

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

  • doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne

  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych

  • doskonała znajomość mediów społecznościowych: Facebooka oraz Instagrama, a także ich systemu reklamowego,

  • znajomość programów graficznych

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych sieci hotelowych świata

  • pracę ciekawą i pełną wyzwań

  • wybór umowy zatrudnienia

  • system pracy hybrydowy

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska

  • świetną atmosferę, zgrany zespół

  • GO Hilton - stawki preferencyjne w Hotelach marki Hilton na całym świecie . Zaczynasz już od statusu Silver Hilton Honors

  • Szansę rozwoju zawodowego

  • Blue Energy: imprezy, integracja działowa, fun days, wiele nagród: pracownik miesiąca, kwartału, roku, nagroda innowacji , zajęcia aqua jogi, menu obiadowe na każdy dzień tygodnia (zupa i drugie danie) albo food truck , prezent z okazji urodzin i wiele innych akcji i atrakcji

  • możliwość uczestnictwa w prywatnej opiece medycznej

  • możliwość przystąpienia do klubu Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Dołącz do naszego zespołu, który zapewni świetną atmosferę, możliwość podróżowania oraz rozwój. Hilton Gdańsk znajdujący się w centrum Gdańska ul. Targ Rybny 1 serdecznie zachęcam do przesłania CV na stanowisko Specjalista ds. marketingu

Przewiń do profilu firmy