Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa S.A.

  • Kołobrzeska 28, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Kołobrzeska 28

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów koordynowanych przez Zespołu Marketingu zgodnie z założonym harmonogramem oraz budżetem;

  • Realizacja działań z zakresu Employer Brandingu;

  • Tworzenie komunikatów wewnątrzfirmowych;

  • Prowadzenie stron internetowych oraz bloga branżowego;

  • Tworzenie treści na strony internetowe;

  • Prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych;

  • Organizacja wydarzeń zewnętrznych (m. in. udział w eventach branżowych) oraz wewnątrzfirmowych (m. in. wyjazdy integracyjne);

  • Współpraca z innymi Zespołami wewnątrz i na zewnątrz Organizacji.

Nasze wymagania

  • Znajomości narzędzi marketingu popartych wykształceniem kierunkowym w zakresie ekonomii, zarządzania lub marketingu;

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w Zespole Marketingu;

  • Umiejętności koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji;

  • Umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie;

  • Znajomości języka angielskiego minimum w stopniu komunikacyjnym;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności;

  • Kultury osobistej, zdolności w zakresie komunikacji międzyludzkiej i prowadzenia dialogu;

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z programem do zarządzania projektami

  • Znajomość CMS Wordpress

  • Znajomość branży TSL

To oferujemy

  • Możliwość dynamicznego rozwoju osobistego i zawodowego w doświadczonej organizacji działającej na perspektywicznym rynku

  • Dużą samodzielność w realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy oraz biznesu

  • Udział w interesujących, innowacyjnych projektach w obszarze marketingowym i sprzedażowym

  • Pracę w elitarnym, zaangażowanym i silnie współpracującym zespole tworzącym wspierającą atmosferę pracy

  • Nowoczesne biuro, wysoki komfort pracy, opiekę medyczną i szereg benefitów pracowniczych

  • Wsparcie w trakcie onboardingu i w okresie wdrożenia oraz sprzęt niezbędny do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dofinansowanie wypoczynku w ośrodku Zawiaty

PKS Gdańsk-Oliwa SA jest jednym z liderów branży transportowo-spedycyjnej w Polsce i pierwszą turkusową organizacją w branży TSL. Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie kraju i całej Europy, czerpiąc z 56-letnich doświadczeń firmy. Nasza działalność oparta jest na samoorganizacji zbudowanej na zaufaniu, poczuciu odpowiedzialności, partnerstwie i szacunku.

Przewiń do profilu firmy