Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

MANAGEMENT SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat i prężnie rozwijająca się grupa inwestycyjna, której domeną są obiekty komercyjne.
Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

  • Budowanie, prowadzenie i moderacja profili nieruchomości w social mediach
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych online
  • Zarządzanie serwisami internetowymi
  • Tworzenie newsletterów i treści artykułów na portale branżowe
  • Współpraca z agencjami reklamowymi
  • Zarządzanie bazą danych klientów
  • Doradztwo dotyczące sposobu prowadzenia komunikacji marketingowej i PR
  • Organizowanie akcji promocyjnych, eventów, konferencji
  • Koordynacja działań marketingowych i promocyjnych
  • Przygotowywanie materiałów graficznych

Wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość narzędzi marketingu online, zasad SEO oraz Google Analytics
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i Facebook Ads
  • Znajomość programów graficznych
  • Lekkie pióro
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa, zaangażowanie, nieszablonowość, kreatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży nieruchomości

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy