Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Marketingu

INDASA POLSKA SP Z O OO firmie

  • Astronomów 10, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INDASA POLSKA SP Z O O

Astronomów 10

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Praca polega na opracowywaniu i wdrażaniu planów marketingowych dotyczących sprzedaży produktów INDASA, analizowaniu wyników sprzedaży produktów, przygotowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych, dbanie o realizację polityki dotyczącej komunikacji z klientami, prowadzeniu strony internetowej i kampanii medialnych oraz adaptacji zawartości strony internetowej do lokalnego (polskiego) rynku.

Zakres obowiązków:

• Promowanie marki Indasa

• Zagwarantowanie właściwego używania marki przez klientów firmy INDASA w Polsce

• Wspieranie sprzedaży przez inicjowanie i przygotowywanie kampanii sprzedaży i aktywności promocyjnych; adaptacja kampanii Grupy INDASA do lokalnego rynku

• Przygotowywanie dla załogi handlowej kart technicznych produktów, zdjęć produktów i literatury handlowej

• Tworzenie i zarządzanie stroną internetową – aktualizowanie zawartości, przegląd gamy produktów pod kątem aktualności oferty, monitorowanie wyników przez raportowanie ilości wizyt na stronie internetowej

• Przygotowywanie mailingów – e-mailing, kampanie oparte na platformie Mailchimp zapewniającej raportowanie efektywności komunikacji z klientami z bazy danych przy zachowaniu dobrych praktyk związanych z RODO

• Kreowanie wizerunku firmy i koordynacja działań w mediach społecznościowych – przygotowywanie nowych postów i zawartości zgodnych z polityką Grupy INDASA, monitorowanie obecności marki w odpowiednich kanałach komunikacji i raportowanie wyników interakcji

• Cyfrowa reklama i branding – koordynowanie lokalnych kampanii na płatnych platformach reklamowych takich jak Google Adwords, Facebook Adwords, LinkedIn Adwords i innych

• Opracowywanie koncepcji i treści materiałów reklamowych z Działem Marketingu Grupy INDASA – materiały graficzne, literatura i video

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w przemyśle i/lub w dziedzinie motoryzacji

  • Doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi, budowaniu wizerunku marki oraz tworzeniu i aktualizacji stron internetowych

  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego – Google Marketing Suite (Adwords, Analythics, Search Console and My Business) oraz znajomość SEO / SEA, e-marketing (Mailchimp jest preferowaną platformą)

  • Umiejętność adaptowania projektów, banerów i innych materiałów pomocniczych jak tworzenie szablonów zaprojektowanych na podstawie przeglądarek takich platfom jak Canva, Mailchimp, Photoshop i Premiere

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Wykształcenie średnie, lub wyższe

  • Entuzjazm w działaniu i gotowość nabywania nowych umiejętności

  • Chęć do pracy w zespole przez integrację w międzynarodowej grupie marketingu

To oferujemy

  • Przejrzyste i uczciwe zasady zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w ambitnym zespole i dobrej atmosferze

  • Otwarte środowisko pracy, w którym nowe pomysły i inicjatywy są wysoko cenione

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, związane z wykonywaną pracą

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Firma handlowa INDASA Polska Sp. z o.o., oddział portugalskiego producenta materiałów ściernych INDASA, obsługująca klientów z całego kraju poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Przewiń do profilu firmy