Specjalista ds. Marketingu

ENERGA - OBRÓT S.A.

Aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy realizacji strategii marketingowej firmy,

  • Tworzenie, koordynowanie i analiza wyników kampanii reklamowych,

  • Współpraca z analitykami, grafikami oraz pozostałymi dostawcami zewnętrznymi,

  • Prowadzenie projektów i kampanii marketingowych mających na celu generowanie leadów,

  • Analizowanie najnowszych trendów i wdrażanie nowych rozwiązań – reklamowych, PR,

  • Udział w projektach z zakresu Digital Marketingu,

  • Udział w przygotowaniu i realizacji planów komunikacyjnych,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane z obszaru marketingu,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Otwarty umysł, kreatywność oraz inicjatywa w działaniu,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Terminowość i dokładność,

  • Mile widziana znajomość obsługi MS, ADOBE, Google Analitics.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o otwartej i przyjaznej kulturze

  • Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych działań

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą i otwartej informacji zwrotnej

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy