Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma z branży deweloperskiej poszukuje w Trójmieście kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Region: pomorskie

Główne zadania:

  • opracowywanie strategii i planów marketingowych dla inwestycji
  • kreowanie działań marketingowych w różnych kanałach komunikacji oraz nadzór nad ich realizacją
  • badanie efektywności działań reklamowych i promocyjnych, tworzenie raportów i analiz
  • ofertowanie i negocjowanie warunków współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi i pozostałymi podwykonawcami
  • przygotowywanie i weryfikacja umów współpracy z podwykonawcami
  • budżetowanie prowadzonych działań marketingowych
  • przeprowadzanie analiz rynku branży nieruchomości
  • analiza konkurencji pod kątem prowadzonych działań marketingowych
  • copywriting

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia i marketing)
  • min. 2 lata doświadczenia w marketingu, public relations, reklamie i promocji
  • doświadczenie w wykorzystywaniu tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • umiejętności copywriterskie
  • kreatywność
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • rzetelna realizacja zadań w dynamicznym środowisku
  • umiejętność poszukiwania nowych, niestandardowych rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje pracę w dynamicznym środowisku przy realizacji ciekawych projektów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej