Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Balticon SAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Balticon S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie koncepcji i treści materiałów reklamowych
  • kontakty z podwykonawcami (np. drukarnie, agencje marketingowe)
  • zakup gadżetów marketingowych
  • rozwój serwisów internetowych firmy
  • przygotowywanie prezentacji w obszarach marketingu i sprzedaży
  • analiza działań konkurencji
  • organizacja wydarzeń firmowych: konferencji lub warsztatów dla klientów
  • administracyjno-biurowe wspieranie organizowanych przez firmę wydarzeń
  • wsparcie zarządu w realizacji bieżących zadań

OCZEKIWANIA:

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze marketingu
  • znajomość zagadnień z SEO marketingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, odpowiedzialności i samodzielności

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej z siedzibą w Gdyni
  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny – częściowo finansowane przez firmę
  • karta Multisport
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy i szkolenie
  • pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy