Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 180

Gdynia

Jako J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w całym kraju. Szukamy ludzi wszechstronnych, o szerokich horyzontach, z pasją i ciekawością. Liczy się dla nas otwartość, chęć nauki i rozwoju, umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań marketingowych zarówno wizerunkowych jak i wspierających sprzedaż usług laboratoryjnych w Grupie Hamilton oraz analiza ich efektywności
  • stała współpraca z działem handlowym (klient wewnętrzny) – przygotowanie działań promocyjnych dla różnych rodzajów badań/grup docelowych
  • współudział w planowaniu i nadzór nad realizacją strategii marketingowej spółki i jej poszczególnych produktów
  • tworzenie treści na www i aktywna komunikacja w kanałach social media
  • współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami i drukarniami
  • śledzenie trendów w komunikacji, monitorowanie i analiza rynku oraz najważniejszych wskaźników e-commerce
  • budowanie świadomości marki i pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w marketingu, tworzeniu komunikacji B2B
  • min. podstawowej znajomości narzędzi graficznych
  • umiejętności realizowania wielu równoległych projektów
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • komunikatywności, umiejętności budowania relacji biznesowych
  • kreatywności, dokładności, elastyczności w działaniu
  • znajomość kanałów promocji B2B będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i poszerzenia wiedzy w obszarze promocji B2B
  • dużą samodzielność i wpływ na kreowanie marki
  • krótką ścieżkę decyzyjną, możliwość awansu zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
  • rynkowe wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych)

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy