Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.

Hutnicza 16

Gdynia

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dziale marketingu prężnie rozwijającej się firmy z branży logistycznej. LANGOWSKI LOGISTICS w ciągu 16 lat działalności z małej dwuosobowej firmy stał się przedsiębiorstwem zatrudniającym obecnie przeszło 170 osób w 6 lokalizacjach w Polsce, świadczącym usługi spedycji międzynarodowej na terenie całego świata.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • współudział w kreowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej firmy,
  • zadania z zakresu marketingu wewnętrznego i employer bradingu,
  • przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby firmy (Adobe Photoshop),
  • obsługa i aktualizacja treści strony internetowej, tworzenie stron typu landing page z wykorzystaniem szablonów,
  • obsługa firmowych kanałów social media (generowanie pomysłów, planowanie, umieszczanie postów),
  • pomoc w przygotowywaniu oraz prowadzeniu kampanii w platformach: Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads,
  • przygotowywanie kampanii e-mail marketingowych,
  • pomoc w pozycjonowaniu strony WWW (SEO),
  • współpraca z podwykonawcami (drukarnie, agencje reklamowe) oraz innymi działami w firmie,
  • pomoc przy organizacji imprez firmowych, wyjazdów targowych oraz innych uroczystości,
  • raportowanie wykonanych działań dotyczących bieżącej pracy oraz wyników kampanii reklamowych,

Jakie są nasze wymagania?

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z marketingiem, socjologią, psychologią),
  • umiejętność pracy w zespole, a zarazem samodzielność i kreatywność,
  • umiejętność obsługi kanałów social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube),
  • znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Ads,
  • znajomość pakietu Adobe (przede wszystkim: Photoshop, Illustrator),
  • mile widziana znajomość programu Adobe Premiere Pro (montaż filmów),
  • znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności PowerPoint
  • mile widziana podstawowa znajomość HTML/CSS (tworzenie szablonów i podpisów e-mail)
  • umiejętność obsługi drona i aparatu będzie dodatkowym atutem 😉

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju w jednej z najprężniej rozwijających się polskich firm logistycznych (z tytułami: Gazele Biznesu, Diamenty Miesięcznika Forbes),
  • dostęp do firmowych benefitów (mutltisport, ubezpieczenie grupowe, pakiety szkoleń, imprezy integracyjne),
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • coroczną premię
  • narzędzia do pracy m.in. MacBook z pełnym pakietem Adobe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wzór klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych (CV)

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).”

A w przypadku zgody Kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych celem przeprowadzenia innych bieżących i przyszłych rekrutacji przez LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Gdyni, prosimy o umieszczenie dodatkowej zgody:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. innych bieżących oraz przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy