Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Alkemie Group sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych i eventów

  • zarządzanie projektami z zakresu marketingu, sprzedaży i obsługi klienta,

  • analiza i raportowanie realizacji bieżących celów e-commerce,

  • tworzenie scenariuszy marketing automation,

  • śledzenie i raportowanie komunikacji i działań konkurencji

  • kreowanie i egzekucja zintegrowanego planu wsparcia sprzedaży oraz aktywacji konsumenckich

  • współpraca z grafikami, w tym opracowywanie koncepcji materiałów graficznych i landing page

  • realizacja bieżących projektów działu marketingu

  • współpraca z copywriterami,

  • współpraca z działem handlowym i działem wdrożeń

Nasze wymagania

  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze marketingu internetowego

  • dobra organizacja własnej pracy, umiejętność planowania i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

  • umiejętność analizowania działań konkurencji i monitowanie rynku, w tym trendów i potrzeb klienta

  • duże umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • kreatywność i chęć odkrywania niestandardowych rozwiązań

  • znajomość Google Analytics, Google Ads, narzędzi marketing automation

  • stała potrzeba rozwoju z zakresu e-commerce i marketingu - umiejętności wspierania zespołu w realizacji wyznaczonych zadań

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • znajomość branży kosmetycznej

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie, które będzie rosło razem z Twoim zaangażowaniem i wynikami,

  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy,

  • ambitne wyzwania,

  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów,

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

  • realny wpływ na kształtowanie strategii firmy w obszarze sprzedaży e-commerce,

  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych,

Alkemie Group sp. z o.o. sp. k.

Alkemie Group Sp. z o.o. sp.k. - jesteśmy producentem kosmetyków naturalnych, tworzącym nowe marki w sektorze beauty skin care już od ponad dziesięciu lat. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowatorskim designem i nowoczesnymi surowcami, których szukamy na całym świecie. Nasze kosmetyki mają już setki tysięcy zadowolonych klientów.

Przewiń do profilu firmy