Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

AIC S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

AIC S.A.

Rdestowa 41

Dąbrowa

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i nadzorowanie projektów online we współpracy z działem sprzedaży i product managementem.

  • Nadzorowanie, analizowanie i dostosowywanie kampanii marketingowych online (m.in. e-mail marketing, SEO).

  • Organizację webinarów technicznych dla klientów.

  • Udział w tworzeniu, rozwoju i utrzymaniu serwisów internetowych poszczególnych grup produktowych.

  • Nadzorowanie przygotowania i aktualizacji broszur i ulotek produktowych we współpracy z działem designu.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w branży przemysłowej).

  • Znajomość narzędzi marketingowych online (w tym m.in. narzędzia google, Adwords, SEO, content marketing, itp.).

  • Wiedza dotycząca wykorzystywania technik tworzenia tekstów pisanych (edycja tekstu, copywriting).

  • Wiedza dotycząca wykorzystywania technik audio wizualnych w przygotowywaniu materiałów informacyjno - promocyjnych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja).

  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy.

  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny.

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem.

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy