Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

2MGROUP KOMUNIKACJA BIZNESOWA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

Zajmujemy się szeroko rozumianą komunikacją biznesową: przygotowujemy strategie, realizujemy kampanie marketingowe, prowadzimy działania PR, prowadzimy komunikację wewnętrzną w dużych organizacjach. Działamy na rzecz polskich i zagranicznych klientów z różnych branż.

Obowiązki

  • Planowanie, rozwój oraz utrzymywanie profesjonalnych relacji
    z Klientem
  • Stała obsługa kluczowych klientów
  • Opracowywanie i realizację strategii marketingowych i komunikacyjnych w zakresie usług świadczonych przez Klientów,
    w tym:
  • Prowadzenie działań marketingowych i komunikacyjnych,
  • Realizacja kampanii reklamowych i promocyjnych
  • Kreowanie pomysłów i kompleksowa realizacja akcji promocyjnych
    i marketingowych, komunikacji wewnętrznej
  • Nadzór nad przygotowywaniem materiałów promocyjnych, koordynacja prac związanych z budowaniem stron internetowych
  • Planowanie i koordynacja działań marketingowych w internecie
  • Tworzenie kontentu i kampanii social mediowych
  • Zarządzanie i kontrolę budżetu marketingowego,
  • Współtworzenie ofert dotyczących usług świadczonych przez 2mgroup Komunikacja Biznesowa
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju portfela usług spółki 2mgroup Komunikacja Biznesowa

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie i marketing, psychologia, dziennikarstwo)
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excell, World, Power Point
  • „Lekkie pióro” – umiejętność pisania tekstów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia reklam social mediowych (Facebook, LinkedIn, Instagram)
  • Znajomość Google Analytics
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w ciasnych harmonogramach

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem
  • Uczestnictwo w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne