Ta oferta pracy jest nieaktualna od 622 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Przedsiębiorstwo„Hydro-Tech”Konin to firma o wieloletnim stażu na rynku odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła) i armatury przemysłowej. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firm alpha innotec, Gefa oraz Zook – liderów jakości w Europie. Tworzymy prężny i zgrany zespół specjalistów, dla których praca to nie tylko realizowanie zadań wynikających z profilu działalności, ale i okazja do wykorzystania swoich kompetencji dla budowania przyszłości.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    w dziale pomp ciepła alpha innotec

    Region: Gdynia

    Wymagania

    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

    Obowiązki

    • prowadzenie dokumentacji marketingowej
    • pomoc w prowadzeniu kampanii reklamowych
    • monitorowanie działań konkurencji
    • prowadzenie profili na portalach społecznościowych
    • obsługa portalu internetowego
    • redagowanie tekstów na potrzeby artykułów oraz pozycjonowania

    Oferujemy

    • pracę w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania w tytule umieszczając numer referencyjny

    Numer referncyjny: SM_AI_2017

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”