Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Mitsubishi Heavy Industries, Rhoss, Danfoss, Copeland, Alco, , Frascold, Cubigel, Thermofin, LUVATA oraz Alfa Laval.

    Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy. Swoją konkurencyjność buduje na najwyższej jakości produktach i profesjonalnej obsłudze Klienta. Spółka jest członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa wpisując się w misje budowania rzetelnego i profesjonalnego rozwoju branży chłodniczej w Polsce.

    W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi swoich Klientów, oraz w związku z intensywnym rozwojem Spółki,poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla produktów
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Nadzór i realizacja bieżących działań operacyjnych
    • Stała współpraca z działem handlowym, technicznym i zarządem
    • Planowanie i realizacja akcji marketingowych
    • Monitorowanie trendów na rynku
    • Tworzenie i redagowanie treści materiałów handlowych

    Wymagamy:

    Poszukujemy osób, które lubią aktywną pracę i angażują się w podjęte działania. Mile widziane są osoby, które szukają długofalowego zatrudnienia i stabilnej współpracy.

    • Doświadczenia w obszarze marketingu towarów przemysłowych/ technicznych
    • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z materiałami
    • Umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań
    • Rzetelności w podjętych działaniach
    • Wysokich zdolności organizacyjnych i negocjacyjnych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Dogodne narzędzia do wykonywania pracy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Godne wynagrodzenie
    Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz rozwijać się razem z nami, prześlij swoje CV,
    klikając przycisk „Aplikuj”.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.