Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w GdyniO firmie

  • Kielecka 7, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Kielecka 7

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie treści, ilustracji i multimediów dla strony internetowej oraz kampanii promocyjnych

  • Prowadzenie mediów społecznościowych/strony internetowej/kanału youtube

  • Współpraca w zakresie tworzenia i realizowania strategii marketingowej

  • Analiza skuteczności działań promocyjnych

  • Realizacja materiałów multimedialnych – video – ważne!

  • Dbanie o dobry wizerunek uczelni

  • Prowadzenie działań przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego – e-mail marketing, lejek sprzedażowy etc.

  • Realizowanie działań rekrutacyjno-promocyjnych we współpracy z innymi działami

Nasze wymagania

  • B. dobra umiejętność tworzenia i redagowania tekstów (znajomość zasad j. polskiego), znajomość zasad SEO!

  • Praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w social media – facebook, youtube, instagram, linkedin

  • Znajomość zaawansowanych narzędzi facebook ads

  • Praktyczna umiejętność foto/video, robienie i obróbka zdjęć oraz materiałów video (np. program Edius)

  • Znajomość obsługi CMS oraz google analytics – doświadczenie w tworzeniu strony internetowej mile widziane – UX/UI

  • Doświadczenie w przygotowywaniu kampanii reklamowych offline i online

  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami e-mail marketingu

  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego

  • Bardzo duża kreatywność, samodzielność i zaangażowanie

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Chęć do poznawania i wdrażania nowych rozwiązań marketingowych

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Kultura osobista

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

  • Przyjazną atmosferę w pracy