Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

POLOmarket Sp. z o.o.

20

Giebnia (pow. inowrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów marketingowych, w szczególności opracowania katalogów i gazetek promocyjnych, w tym: marketingowe rozpiski katalogowe i gazetkowe (gazetki offline i online), dobór materiałów – zdjęć, opisów, współpraca z grafikami oraz innymi działami: promocja, zakup, dział danych, proces weryfikacji poprawności i akceptacji finalnego materiału (katalogi i gazetki offline i online),

  • realizacja projektów z obszaru tworzenia kontentu video,

  • realizacja kampanii marketingowo - promocyjnych otwarć modernizowanych oraz nowych sklepów,

  • przygotowywanie i wdrażanie akcji specjalnych, lojalnościowych, loterii promocyjnych,

  • działania z obszaru marketingu kontentowego (np. programy kulinarne) i SM.

  • udział w realizacji projektów on-line, w szczególności gazetki on-line.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe; min. licencjat (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, humanistyka),

  • kreatywność i elastyczność w działaniu,

  • umiejętności obsługi komputera i znajomość programów: Word, Excel, PowerPoint

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętności pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • przyjazna atmosfera

  • pakiet opieki medycznej

  • grupowe ubezpieczenie

  • kurs języka angielskiego

  • wydarzenia i imprezy firmowe

  • wyprawki dla pierwszoklasistów

  • rozwój i szkolenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5 800 osobom.

Przewiń do profilu firmy