Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

  • Kujawska 102, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kujawska 102

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Jeśli kręci Cię content video oraz dbanie o spójną komunikację marketingową firmy, potrafisz współpracować z zespołem i podwykonawcami, a do tego masz otwarty umysł i chcesz mieć swój wkład w rozwój globalnej marki - to ta praca jest dla Ciebie! Jesteśmy gotowi zaprosić do współpracy osobę z kompetencjami grafika, ale również i bez nich.

BĘDZIESZ:

• odpowiadać za materiały marketingowe w firmie (POS, branding, gadżety, poligrafia) – od projektowania lub koordynacji przygotowania, przez zamawianie, po ich dystrybucję wewnątrz firmy i do sieci sprzedaży

• koordynować proces projektowania etykiet (we współpracy z innymi działami firmy oraz drukarniami)przygotowywać materiały do prasy oraz współtworzyć strategię PR i e-PR

• odpowiadać za realizację treści foto i wideo przy współpracy z podwykonawcami

• odpowiadać za zarządzanie platformą e-learningową przeznaczoną do edukacji przedstawicieli sieci sprzedaży, współtworzyć plan rozwoju oferty szkoleniowej (z zespołem Product Management) i realizować zaplanowane szkolenia we współpracy z agencją

• uczestniczyć w rozwoju naszych programów lojalnościowych skierowanych do kluczowych klientów

• wspierać zespół w zakresie realizacji innych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (marketing lub kierunki pokrewne)

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację w Koncernie)wiedza na temat marketingu B2Bznajomość procesów projektowania i drukowania

  • umiejętność współpracy z podwykonawcami oraz innymi działami w firmie

  • umiejętność pisania i redagowania treści

  • doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych oraz materiałów wideo, znajomość procesów tworzenia materiałów wideo (zdjęcia, montaż, postprodukcja, ale również od strony scenariuszowej)bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • kreatywność

  • dokładność i dbałość o szczegóły

  • konsekwencja (utrzymanie spójnej estetyki)samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • znajomość programów graficznych (pakiet Adobe: InDesign, Photoshop, Illustrator)

  • portfolio prac

  • chęć rozwoju w marketingu online

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet dodatków pozapłacowych w ramach ZFŚS, ubezpieczenia grupowe

  • przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole, chętnym do dzielenia się wiedzą

  • bezpłatny parking (w tym parking dla rowerów)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Witamy w FUCHS OIL CORPORATION (PL) - spółce, która jest numerem 1 w Polsce wśród zagranicznych producentów środków smarnych i produktów specjalistycznych. Jako spółka o zasięgu globalnym, mająca swe korzenie w Niemczech, bierzemy czynny udział w rozwoju wszystkich gałęzi przemysłu m. in. branży motoryzacyjnej czy sektora lotniczego. Ponad 5000 pracowników na całym świecie koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz na poszukiwaniu i rozwoju nowych rynków. To jest to, co nas napędza i łączy. Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania potencjału swojego, jak i całej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Pełna treść informacji oraz formularze zgód będą dostępne w trakcie aplikowania.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.