Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

FULCO SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FULCO SYSTEM sp. z o.o.

Portowa 16J

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

FULCO System z Gliwic - jeden z liderów branży małej architektury w Polsce poszukuje zdolnych marketingowców do prężnie rozrastającego się działu.

Jeśli czujesz się dobrze w poniższych obszarach (nie wszystkich, szukamy kilku osób o różnym zestawie umiejętności), to zapraszamy do FULCO.

• obsługa social media

• copywriting

• kreacja graficzna (pakiet Adobe)

• obróbka foto / video

• Administracja www (obsługa CMS)

• SEM / SEO

• współorganizacja eventów

• wdrażanie nowych produktów (R&D, product management)

Nasze wymagania

Mile widziane doświadczenie, ale jeśli jesteś magikiem-samoukiem i możesz potwierdzić swoje umiejętności, równie chętnie zaprosimy Cię na rozmowę.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pakiet niezbędnych szkoleń
  • Praca w młodym zespole ludzi z pasją
  • Realizacja innowacyjnych projektów
  • Nowoczesne biuro
  • Dogodny dojazd do siedziby firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • piątkowe lunche firmowe

Czołowy polski producent elementów małej architektury oraz innowacyjnych rozwiązań smart city. Rozpowszechniamy dobre praktyki w kształtowaniu architektury krajobrazu i wspieramy inwestorów w poszukiwaniu modelowych rozwiązań w tym zakresie. Realizujemy innowacyjne pomysły w zakresie zagospodarowania przestrzeni publicznej. Nasz zespół jest tworzony przez ambitnych ludzi z pasją.

Dodatkowe informacje

Oferujemy ciekawą i angażującą pracę w młodym dziale. Będziesz mieć realny wpływ na rozwój oferty firmy, jej strategię komunikacyjną, planowanie kampanii marketingowych i ich wcielanie w życie.

W naszej firmie panują partnerskie relacje (płaska struktura organizacyjna), dbamy o przyjacielską atmosferę, dajemy możliwość wykazania swoich umiejętności. Oferujemy ciekawe benefity, w tym zajęcia na siłowni w naszym biurowcu w Gliwicach, lunche integracyjne, ubezpieczenie i opiekę medyczną.

Specjalista ds. marketingu, Portowa 16J, Gliwice